X
Menu

Zriadenie a dostupnosť KÁBLOVÁ TV

Klasická káblová televízia v digitálnom štandarde DVBC ktorá obsahuje aj programy vysielané analógovým systémom pre staršie televízory. V digitáli je široká ponuku programov v programových balíkoch.
Obsahuje EPG a aj HD programy.

SETTOPBOX, CI MODUL

V jednej domácnosti je možné v prípade analógovej a DVBC káblovej televízie sledovať programy na ľubovolnom počte TV prijímačov.
Rozširujúce balíky televíznych programov sú v systéme DVBC kódované. Na ich príjem je potrebná dekódovacia karta osadená buď v CI module alebo settopboxe.

Cena CI modulu do TV je 39,00 € jednorázovo.
CI modulu je možné si aj prenajať za cenu 1,20 € mesačne.

Cena DVBC settopboxu s integrovanou čítačkou kariet je 55,00 € jednorázovo.
Settopbox je možné si aj prenajať za cenu 1,50 € mesačne. Poplatok za druhú a každú ďalšiu dekódovaciu kartu pri DVBC je0,90 € mesačne. (prvá karta je bez poplatku)

V prípade televízie cez optickú sieť je ju možné sledovať až na troch TV, pričom pre každú TV je potrebný ďalší settopbox.
Poplatok za službu pre každý ďalší settopbox pri televízii cez optiku je 1,90 € mesačne.

Pre spustenie služby je potrebné: - mať v domácnosti zriadené optické pripojenie Kinet - settopbox pre príjem digitálnej televízie

Cena settopboxu televízie cez optickú sieť je 69,00 € jednorázovo. Settopbox je možné si aj prenajať za cenu 1,99 € mesačne.

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.

DOSTUPNOSŤ

Služba KÁBLOVÁ TV je momentálne dostupná v lokalitách: Prievidza, Malá Čausa, Malá Lehôtka, Hradec, Dolné Vestenice, Nitrica, Diviacka Nová Ves, Diviaky nad Nitricou, Mačov, Ješková Ves, Banky, Rudnianska Lehota.

Všeobecné zmluvné podmienky - KÁBLOVÁ TV