X
Menu

Popis funkcií KINET IPTV

Interaktívna televízia v HD kvalite s mnohými funkciami, ako archív, pauza, nahrávanie, spustenie od začiatku, EPG, rodičovský zámok, zmena poradia programov, obľúbené programy, programy rozdelené v kategóriach, rádio, youtube, internetový prehliadač, pripojenie bezdrôtovej klávesnice a myši, prehrávanie filmov s USB alebo sieťového disku. Z Vašeho staršieho TV spraví SmartTV.

Elektronický programový sprievodca - EPG

EPG obsahuje informácie o programoch na týždeň dopredu. Popisy filmov, relácií, herecké obsadenie, obrázky a iné. Vďaka EPG máte vždy prehľad o programe a neprídete o svoje obľúbené relácie. Navyše, kedykoľvek môžete vyvolať zobrazenie informačného panelu, ktorý vás informuje o aktuálnom programe, o čase prebiehajúcej relácie, o aktuálnom čase, o nasledujúcej relácii a o funkciách farebných navigačných tlačidiel diaľkového ovládača.

Pozastavenie sledovaného programu - Pause TV

Dáva vám možnosť pozastaviť program a neskôr v jeho sledovaní pokračovať, prípadne sa vrátiť na začiatok sledovaného programu a pozerať ho znova. Ide o revolučnú funkciu využiteľnú v každej domácnosti. Vďaka koncepcii našej IPTV je možné vrátiť sa na začiatok sledovanej relácie aj v prípade, že ju nesledujete od začiatku, čo je podstatný rozdiel napr. oproti riešeniu T-Com Magio, alebo Orange Fibernet. Vďaka tomu už viac nie ste obmedzovaní faktom, že televízia umožňuje sledovať iba to, čo je práve vysielané. Pozeráte zaujímavý film a v tom vám zazvoní telefón, ktorý nemôžete odmietnúť? Žiadny problém! Jednoducho film pozastavíte a po ukončení hovoru pokračujete v sledovaní od miesta, kde ste ho zastavili. Poprípade chcete sledovať dve relácie, ktoré sa časovo prelínajú? Jednoducho dopozeráte reláciu na jednom programe, prepnete na druhý, kde je druhá relácia práve vysielaná, presuniete sa na jej začiatok a pozriete si ju celú (funkcia pause TV je povolená len na určitých programoch).

Nahrávanie - osobný virtuálny videorekordér - nPVR

Prináša možnosť nahratia si zvolenej relácie a neskoršieho prehrávania záznamov. V jednom čase je možné nahrať viac relácií z rôznych programov a nezávisle na zvolenom nahrávaní sledovať v rovnakom čase iný program. Nahrávanie si môžte naplánovať na týždeň dopredu, pričom počas nahrávania nie je nutné mať zapnutý váš STB a TV, nakoľko sú všetky záznamy uchovávané na našich serveroch. Funkcia nPVR sa tým podstatne líši od možností konkurenčných riešení. V základnej ponuke je možné nahrávať 3 hodiny záznamu s uchovaním po dobu max. 30 dní. Samozrejme je možné si dokúpiť aj vačší priestor.

TV archív

​Televízny archív 15 kanálov s obsahom odvysielaným za posledných 7 dní.

Editácia poradia programov

Ak ste si zvykli na vlastné zoradenie programov, túto možnosť vám poskytne aj naša TV. Vlastné poradie programov si nastavíte v menu vášho užívateľského rozhrania.

Rodičovský zámok

KINET IP TV vám umožní výber vysielaného obsahu. Zablokovaním vybraných programov, TV kanálov alebo filmov vo videopožičovni podľa vášho uváženia, vytvoríte obsah určený pre malých divákov.